Hakkımızda

aycar

 

Aycar Oto Kiralama

 
Ankara'da oto kiralama sektörde aynı yerde 23 yıldır hizmet veren Ayhan Turizm Sosyal Hizmetler Ltd. Şti. firmamız, tecrübeli ekibi, farklı araç parkı, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam güvenini kazanmış ve yıllarca sorunsuz bir şekilde kaliteli hizmet sunmaya devam etmiştir. Güvenilirliliğimizi kanıtlamış bir şirket olarak herkesin ulaşabileceği bir yerde, bir tıklık mesafedeyiz...
 
 
Lüks ve ekonomik araçlarımız ile bireysel, kurumsal olarak hizmet veren araçlarımız Rent A Car Kaskolu'dur. Uzun süreli araç ihtiyaçlarınız için "Bize Ulaşın" ve teklif isteyiniz! 7/24 destek ile sorunsuz ve konforlu seyahatin ayrıcalığını bizimle yaşayın! AYCAR (Ayhan Turizm Sosyal Hizmetler Ltd. Şti.) güvencesiyle iyi seyahatlar dileriz.

 

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini, hizmet bekleyen her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran,  sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.


Vizyonumuz

Türkiye’ de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.

Map Icon Phone Icon